Nepar - Nim Kauçuk Sanayii Kalite

Nepar - Nim Kauçuk Sanayii Kalite

Firmamız Türk Standardları Enstitüsünden, kuruluşta kalite anlayışının gelişerek karın, pazarın ve verimliliğin artması, etkin bir yönetimin sağlanması, maliyetlerin azaltılması, çalışanların tatmini, kaynakların optimum kullanılması, kuruluş içi iletişimde iyileşme ve müşterilerin memnuniyeti ile uluslararası piyasalarda saygınlık gibi faydalarıyla kalite yönetim sistemi belgesini alarak sektörde öncülük etmekten büyük gurur duymaktadır.

Üretim kalitesinde büyük bir gelişim kaydeden firmamız, sürekli geliştirilen, pazar taleplerine göre yükseltilen ve en etkin şekilde uygulanan kalite çalışmaları sayesinde müşterilerimiz tarafından övgüye layık görüldü. Firmamız, sektör içerisinde bu gelişimi kaydederken öncelikle iki konuya sadık kaldı. Bunlardan ilki tüketicilerin istek ve beklentilerini karşılamak oldu. Sürekli olarak sektör içerisinde tüm pazarlarda tüketicilerin isteklerini araştıran firmamız, tüketicilerin beklentilerini en üst düzeyde karşıladı. İkinci olarak da uygulamaları en etkin şekilde yerine getirip mükemmeli yakalamak için çalışmalarını devam ettirdi.

Maalesef ürünlerdeki kalite standart'ı kanayan bir yaradır. Birçok konu hiçe sayılarak yapılan üretimler mevcuttur. Biz bu konuda firma olarak çok hassas davranmaktayız. Bu yüzden tüm ürünlerimizi TSE EN ISO 9000 kalite belgesi ile üretmekte ve tüketicilerimize sunmaktayız.

Öncelikli hedefimiz kaliteli üretim yaparak güven veren marka olabilmektir. Bu imaj altında ürün portföyümüzü genişleterek mevcut pazarda saygın bir yer edinmektir. Bunun sonrası Türkiye pazarı dışında dış pazarlara açılmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak temel hedef ve prensibimizdir. Dürüstlük ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı kalite standartlı üretim, profesyonel pazarlama teknikleri ile uygun fiyat koşullarında müşteriye ulaşmak NEPAR - NİM KAUÇUK SANAYİİ'nin çalışma ilkeleridir. Bu ilkelerimizden hiçbir şekilde ödün vermeyerek Türkiye ekonomisine katkıda bulunduğumuz kanısındayız. Saygın hizmet devamlılığı ile piyasada hakim bir organizasyon oluşturmanın haklı gururuyla çalışmalarımıza artan tempomuzla devam etmekteyiz.